Klocki Meli Oferta dla sklepów

Szanowni Państwo

Mikroskala jest głównym dystrybutorem na Polskę klocków Meli. Serdecznie zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów. W celu otrzymania aktualnych cen hurtowych prosimy o kontakt e-mail biuro@mikroskala.eu lub telefonicznie 63 243 70 37, 603 794 332. W informacji e-mail proszę podać nazwę firmy oraz numer NIP. 

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego na stronie Mikroskali w zakładce Sklep

KREATYWNE KLOCKI
Zabawa i nauka w jednym

Klocki Meli to wyjątkowy zestaw edukacyjny, który nie tylko stanie się „ulubioną zabawką Twojego dziecka, ale też będzie wspierał jego rozwój. Kolorowe elementy, przypominające swoim kształtem puzzle, pozwolą każdemu maluchowi wyczarować konstrukcje płaskie i przestrzenne, takie jak samochód, dom, pałac, robot czy rakieta. Co ważne, w przeciwieństwie do klocków plastikowych, nie posiadają połączeń, zaczepów, które sugerowałyby zastosowanie klocka i ograniczały dziecięcą wyobraźnię. Dzięki temu podczas zabawy mały konstruktor może skorzystać zarówno z przykładowych wzorów, spróbować odwzorować przedmioty z otaczającej go przestrzeni, jak również całkowicie dać się ponieść fantazji.

Jednakowy kształt i wielkość klocków pozwalają wykorzystać je nie tylko do zabawy, ale także nauki, np. matematyki. W zależności od wieku dziecka i jego umiejętności możesz wybrać zestaw z większą (nawet do 1 000) lub mniejszą (od 150) ilością elementów.
Z klockami Meli Twoje dziecko:
– przyjemnie spędzi czas,
– może bawić się samodzielnie lub w grupie,
– rozwinie kreatywność i wyobraźnię,
– nauczy się liczyć, dodawać i odejmować,
– nauczy się rozróżniać kolory,
– rozwinie zdolności motoryczne

Mikroskala
ul. Świętojańska 20H (Centrum Rozrywki Kropka)
62-500 Konin

Realizacja: Rabanet.pl