Worki BAGI

Patent

W naszej pracowni, w której szyjemy najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe worki do przedszkola dla dzieci, mama Kornelia jakiś czas temu  wpadła na pomysł regulacji worków. Dzięki stoperom, które umieściła na końcu sznurka, worki można bezproblemowo regulować. To wszystko dzięki Stasiowi – któremu worki bez regulacji wysiały i były niewygodne w noszeniu.

Okazuje się, że jako jedyni i pierwsi na świecie użyliśmy takiego rozwiązania, co czyni z nas wyjątkową firmę. Wiemy co jest dla dzieci najważniejsze. Daną technologię OPATENTOWALIŚMY! Dzięki niej woreczek rośnie wraz z dzieckiem i nadaje się zarówno dla 2-latka czy 10-latka.

regulowany worek - patent

Jak szyjemy?

Po pierwsze najważniejsze jest dla Nas bezpieczeństwo dzieci. Wybieramy naturalne tkaniny, takie jak LEN I BAWEŁNA. Produkowane są one w Polsce. Po drugie nasze produkty są dla dzieci, a one widzą świat w wielu barwach- dlatego jesteśmy ekspertami w dobieraniu kolorów.

HAFT. Haftowanie odbywa się na najbardziej profesjonalnych hafciarkach bezpośrednio na materiale. Dzięki znajomości programów graficznych, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyhaftować imię na każdym worku, na życzenie klienta.

Czas na wykańczanie woreczka. Jest możliwość dobrania innego kolory worka lub sznurków. Na tym etapie również staramy się spełniać życzenia klientów. Zaprojektowany worek może być jedyny w swoim rodzaju, oryginalny.

Zostaje teraz zszyć len z bawełną, aby powstał już prawie gotowy worek. Szyjemy również na profesjonalnych maszynach szwalniczych. Do zszycia worka potrzebujemy stębnówki oraz overlocka.

Teraz czas najwyższy nawlec sznurki i stopery oraz wszystko ładnie przeprasować. Podczas szycia materiał się gniecie. Na szczęście, wystarczy odrobina ciepła żelazka i zaraz wszystko jest gładkie.

Już jest gotowy, cieplutki worek do przedszkola na buty dla Nele. Wyszedł przepięknie. Każdy nasz worek jest dla nas arcydziełem sztuki, bo tak to już jest jak wkładasz w serce podczas jego produkcji.

Jaki jest Twój plan, projekt, pomysł? 

Bo MY szyjemy, haftujemy i drukujemy rozwiązania.

1. MATERIAŁY

Jakie materiały wykorzystujemy do szycia:

WORKI Z LNU

2. DLA KOGO?

Jesteśmy dla każdego. Projekty dla dzieci, dla przedszkoli, szkół, dużych korporacji i małych lokalnych biznesów. Tworzymy:

  • worki,
  • worko-plecaki,
  • opakowania na prezenty,
  • opakowania na eventy,
  • worki na klocki,
  • worki na zabawki, piłeczki, karty, puzzle,
  • ekskluzywne woreczki podkreślające wyjątkowość marki,
  • spersonalizowane, haftowane lub  drukowane.

3. REALIZACJA

Prosimy o wysłanie zapytania na biuro@mikroskala.eu lub o kontakt telefoniczny 63 243 70 37

My po zapoznaniu się, wysyłamy ofertę do akceptacji.

Kolejnym krokiem jest przesłanie danych do faktury i i adres wysyłki. Po wpłacie zaliczki, realizujemy zamówienie.

Czas realizacji jest dostosowany od ilości produktów i specyfikacji zamówienia.

Nie czekaj, napisz do NAS już dziś. 🙂

Mikroskala
ul. Świętojańska 20H (Centrum Rozrywki Kropka)
62-500 Konin

Realizacja: Rabanet.pl